Avigilon, güvenli bulut bağlantısı ile video gözetim platformunu birleştiriyor

En son güncellendiği tarih: 21 Ağu 2019


Avigilon Blue

Abonelik tabanlı platformun gelişmiş özellikleri hibrit kurumsal sistemlere bulut bağlantısı ve birleşik erişim imkanı getiriyor.


Avigilon Blue 3.0'ın lansmanı, Avigilon'un tüm platformlarını bulut bağlantısı ve birleşik erişim ile biraraya getirmesinin ilk adımı olacak.


Abonelik tabanlı bir platform olan yeni Avigilon Blue 3.0 sürümü, Avigilon Blue’nun web tabanlı arayüzü üzerinden Avigilon Kontrol Merkezi (ACC) kurulumlarına güvenli bir şekilde bağlanabilmeyi ve ACC ™ kullanıcılarının buluta doğrudan Avigilon Blue platformu üzerinden bağlanmasını sağlar.


Bu, şehir genelinde sürveyans, sağlık ve enerji tesisleri gibi merkezi bir komuta merkezine sahip karmaşık kurulumların, uzak mevkilerdeki küçük ölçekli kurulumlara bulut üzerinden güvenli bir şekilde bağlanmasına olanak vererek hibrit kurumsal sistemler için daha fazla esneklik imkanı oluşturur.


Kaynak: http://news.avigilon.com/News-Releases/News-Release-Details/2019/Avigilon-Unifies-Video-Surveillance-Platform-Through-Secure-Cloud-Connectivity/default.aspx

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter