Avigilon en son ACM güncellemesini yayınladı

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Avigilon son kullanıcı için lisans oluşturulması, dağıtımı ve yönetimini basitleştirerek sipariş ve teslimatı kolaylaştıran yeni modellini Geçiş Kontrol Yöneticisi (ACM 6) güncellemesi ile duyurdu.


ACM 6

Bu yeni süreç, müşterilerin daha hızlı bir şekilde çalışmalarını sağlayarak verimliliği arttırmaya yardımcı oluyor.


ACM 6, varsayılan olarak sunduğu kapı ve kablolama şablonları, farklı kart formatlarını desteklemesi ve Mercury denetleyicileri için genişletilmiş desteği ile kurulum kolaylığı sağlar.


ACM sistemi, Avigilon Kontrol Merkezi (ACC) video yönetim yazılımıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir ve kullanıcıların ilgili kapı etkinliğinin video kliplerini görüntülemek için ACM kart sahibi bilgilerini kullanan kişiyi aramalarını sağlar.


ACM ve ACC'nin birleşik çalışabilme özelliği, Avigilon Appearance Search teknolojisinin gücünden yararlanır; bu, ilgi alanına giren kişilerin kimliklerini doğrudan ACC arayüzüne göre aramayı mümkün kılar.


ACM 6 müşterilerin tesislerini daha hızlı ve daha verimli bir şekilde korumalarını sağlar.


Kaynak: http://news.avigilon.com/News-Releases/News-Release-Details/2019/Avigilon-Announces-Latest-Access-Control-System-with-Enhanced-Video-Security-Unification/default.aspx0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter