Bosch, GSX 2019’da 50’nin üzerinde yeni ürün sunacak

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Bosch, GSX 2019’da, sabit ve hareketli kameralar, kayıt ve yönetim çözümleri dahil olmak üzere 50’den fazla yeni ürünün piyasaya sürüleceğini ve video portföyünün önemli ölçüde genişleyeceğini açıklayacak.


IMAGE COURTESY BOSCH

Yeni akıllı sabit IP kameralar

Bosch GSX'te, akıllı video gözetimini küçük ölçekli video güvenlik uygulamalarına genişleteceği "i" serisi (akıllı) kamera portföyünü, FLEXIDOME ve DINION IP 3000i kameralarının lansmanıyla duyuracak.

Yüksek kalite, performans ve kolay kurulum için tasarlanmış olan kameralar, standart olarak yerleşik Video Analitiğini rekabetçi fiyatlar ile sunacak.


Ek olarak, yeni FLEXIDOME IP panoramik 6000 ve 7000 dış mekan kameraları, 180 veya 360 derecelik bakış açısı sağlayan balık gözü lensi ile her şeyi tek bir görüntüde göstererek kör noktaları giderir. Kameralar IK10 derecesinde vandalizme karşı dayanıklı ve zorlu hava koşullarında toza ve suya karşı korumak için IP66 derecesine sahiptir.


Yeni akıllı hareketli IP kameralar

Dahili akıllı video analiz ile uzaktaki hareketli nesneleri izleme ve yakınlaştırma ve düşük ışıkta renkli görüntüler sunma özelliği sayesinde, AUTODOME IP starlight 7000i kameraları yüksek kalitede video ve bilgilendirici veriler yakalar. Bosch'un "i" serisinin tamamında olduğu gibi, bu en son AUTODOME kamera da, bit hızını (bitrate) yüzde 80'e kadar azaltmak için H.265 sıkıştırma ile birlikte akıllı bitrate yönetimi mevcuttur.


Bosch ayrıca yeni MIC IP Starlight ve MIC IP Ultra 7100i kameraları tanıtacak. Bu modeller, pas önleyici metallerden yapılmıştır ve -40 ila +60 derece arasında değişen sıcaklıklarda çalışabilir. MIC IP ultra 7100i, şehir ve otoyol gözetimi gibi kritik uygulamalar için 4K ultra HD çözünürlük sunar, bu sayede otoyolları, köprüleri, limanları, sınır bölgeleri için idealdir.


Yeni kayıt ve video yönetim çözümleri

Yeni DIVAR IP hepsi bir arada 5000, 6000 ve 7000, kullanıma hazır bir çözüm için kayıt ve video yönetimini birleştirir. İzleme, kayıt ve oynatmanın yanı sıra olay ve alarm yönetimi ve adli arama gibi gelişmiş yönetim özellikleri sunan Bosch Video Management System (BVMS) ile önceden donatılmış olarak gelme seçeneğine sahiptirler.


GSX Fuarı'nda Bosch Video Management System (BVMS) sürüm 10.0 da tanıtılacak. Yeni versiyon gelişmiş veri güvenliği ve gizlilik düzeyleri, ONVIF Profile S sertifikasıyla daha fazla esneklik ve gelişmiş monitör duvarı işlevselliği getirmektedir.


Gelişmiş entegrasyon

Bosch, GSX 2019’da ortak güvenlik, emniyet ve iş konularında karmaşıklığı azaltırken güçlü çözümler sunmak için video, izinsiz giriş, erişim kontrolü ve iletişim ürünlerinin kendi arasında ve diğer sistemlerle nasıl bütünleştiğini vurgulayacak.

Bosch, entegre çözümleri hassas alanları korurken, video ve güvenlik verilerinin yönetimini geliştirir, duyuru ve uyarıları otomatikleştirir.


Kaynak: https://www.securityinfowatch.com/video-surveillance/press-release/21095549/bosch-security-systems-bosch-to-introduce-over-50-new-products-at-gsx-2019

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter