Dahua Technology, Pepper ile işbirliğine gidiyor

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Dahua Technology, Video IoT cihazlarına yüksek güvenlik sağlamak için Amerika Birleşik Devletleri merkezli Pepper firması ile işbirliğine gidiyor.


Dahua Technology & Pepper

Video gözetim sistemleri üreticisi olan Dahua Technology, hizmet olarak IoT (IoT as-a-service) platformu sunan Pepper'in akıllı çözümlerinin Dahua donanımına entegre edilmesini sağlamak için stratejik ortaklık yaptığını duyurdu.


Pepper’ın ABD merkezli platformu, dünya çapındaki bağlı cihazlara güç vererek, kurumsal ortaklıklar yoluyla yüksek düzeyde güvenli ve özel bağlı hizmetler sunar. Pepper’ın bir hizmet olarak platform yaklaşımı, son kullanıcılara yüksek değerli ve marka içi IoT hizmetleri sunarak IoT’in avantajlarından yararlanmayı hedefleyen küresel tüketici elektroniği üreticilerine, tüketici markalarına ve servis sağlayıcılarına hitap etmektedir. Pepper’ın anahtar teslim servisi, cihaz yazılımı, son derece güvenli bulut barındırma ve sezgisel kullanıcı arayüzü tasarımlarını içerir.


Dahua cihazları, Pepper IoT platformunda sorunsuz bir şekilde çalışması için önceden yapılandırılacaktır. ABD’de dağıtılan Dahua ürünleri için, tüm veri ve video iletişimleri ABD’de bulunacak ve Pepper’ın katı siber güvenlik ve veri gizliliği standartlarına uygun olacaktır. Dahua Technology’nin kurumsal müşterileri için Pepper ortaklığı, son kullanıcılara video ve video olmayan IoT hizmetleri sunmak için tasarlanmış bir dizi pazar lideri platforma ve yazılım özelliklerine erişim sağlar. Video IoT gözetimi, ev otomasyonu ve ev güvenliği hizmetlerinde kritik bir uygulama olduğundan, Pepper bugünün pazarında olmayan kalite, güvenlik ve gizlilik avantajlarını beraberinde getirir.


Pepper’ın yaklaşımı yalnızca en iyi sistem kalitesini ve son kullanıcı deneyimini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hassas verilerin ve kullanıcı videolarının cihaz üreticisi veya üçüncü taraflarca erişilmesini veya yönlendirilmesini önleme işlevini de yerine getirir.


Pepper Hakkında

Pepper, Nesnelerin İnterneti devrimine odaklanan Kansas merkezli bir kuruluştur. Şirket, işletmeleri gelişmiş IoT çözümleri kullanmaya teşvik etmek için kullanıcı işletim sistemi ve servis sağlama platformundan oluşan Hizmet Olarak Platformunu sunmaktadır.

Pepper.me adresinden Pepper hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Kaynak: https://www.dahuasecurity.com/newsEvents/pressRelease/2867


0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter