FLIR, Endüstride İlk Derin Öğrenmeye Uygun Makine Görüş Kamerasını Piyasaya Sürdü: Firefly DL

En son güncellendiği tarih: Oca 17

FLIR Firefly DL kamera küçük boyutu, düşük ağırlığı, minimum güç tüketimi ve derin öğrenme özellikleriyle mobil, masaüstü ve elde taşınır sistemler için idealdir.


Flir Firefly DL

Derin öğrenmeye sahip Firefly DL, orijinal ekipman üreticilerinin, mühendislerin ve üreticilerin zorlu otomasyon görevlerine hızlı bir şekilde çözümler geliştirmelerini ve uygulamalarını sağlar. Ek olarak, sistem üreticileri eğitilmiş bir sinir ağını doğrudan kameraya yükleyerek çalışmalarının maliyetini ve karmaşıklığını azaltabilir, sınıflandırma ve nesne algılama ve yerelleştirme görevlerini tamamlamak için bir ana bilgisayar sistemine olan ihtiyacı ortadan kaldırabilir.


Flir Firefly DL

Örneğin, Firefly DL yüz tanıma veya güneş panelinin kalitesini belirleme gibi karmaşık ve öznel problemleri ele almak için makine görme performansını derin öğrenme gücü ile birleştirir.


Firefly DL kamera, kullanıcıların eğitimli sinir ağlarını doğrudan kameraya dağıtmalarını sağlayan ve kenarda (kamera üzerinde) karar vermeyi mümkün kılan FLIR Neuro teknolojisini kullanan ilk FLIR kameradır.


FLIR Neuro, açık bir platform sağlar ve maksimum esneklik için TensorFlow ve Caffe gibi popüler sistemleri destekler. Neuro, sınıflandırma, yerelleştirme ve algılama işlevleri için idealdir.


Kaynak: https://www.flir.com/news-center/camera-cores--components/flir-launches-industry-first-deep-learning-enabled-machine-vision-camera-firefly-dl/

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter