Fujifilm uzun menzilli güvenlik kamerası ile Video Güvenlik pazarına giriş yaptı

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Fujifilm en son optik teknolojiyi kullanarak 40x optik zoom gerçekleştirebiliyor. Gelişmiş görüntü sabitleme performansı ile uzaktaki nesnelerin görüntüsünü 0,3 saniye AF (Otomatik Fokus) süresiyle hızlı bir şekilde netliyor.

Fujifilm SX800

Piyasaya sürülen SX800 modeli, odak uzaklığı aralığını 20 mm ila 800 mm arasında değiştirebilen 40x optik zoomlu uzun menzilli bir güvenlik kamerasıdır. 1.25x'e kadar dijital zoom ile birleştirildiğinde, kamera, uzun mesafeli gözetimde 1000 mm'ye eşdeğer odak uzaklığına ulaşabilir. Bu, araç plakasını yaklaşık 1 km uzaklıktan yakalayabileceği anlamına geliyor.

Fujifilm'in tescilli görüntü sabitleme mekanizması, gecikme olmadan kamera titremesini doğru bir şekilde kontrol eder. Ayrıca, Arka Odaklama (Rear Focus) mekanizmasının ve diğer özelliklerin kullanılması, odaklamayı 0.3 saniye kadar kısa sürede gerçekleştirir. Kameranın yüksek hızlı görüntü işleme motoru, sıcaklık ve sisin algılanmasını ve gerçek zamanlı düzeltilmesini sağlar. Bu özellikler sayesinde sınırlar, ormanlar, limanlar, havaalanları ve otoyollar dahil olmak üzere büyük ölçekli kamu tesislerinde video gözetim için ideal bir uzun menzilli güvenlik kamerası olmaktadır.


Kaynak: https://optics.fujifilm.com/security/en/

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter