Fujifilm ve Videotec güçlerini birleştiriyor

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Fujifilm ve Videotec, hassas uzun menzilli video gözetim için yenilikçi bir çözüm sunmak üzere performans ürünlerini entegre etmeye karar verdiler. Çözüm, havaalanları, limanlar, otoyollar, sınırlar gibi kritik altyapı ve ulaşım ağlarını korumayı hedefliyor.


Videotec Ulisse Maxi PTZ & Fujifilm SX800

Fujifilm’in yeni SX800 kamerası Videotec’in Ulisse Maxi PTZ ünitesine dahil edildi. SX800'ün sağlam ve hassas Ulisse Maxi konumlandırma ünitesine entegre edilmesiyle çevre ve geniş dış alanları izlemek için etkili bir PTZ IP kamera sistemi oluşturuldu.


Ulisse Maxi, ONVIF protokolü ve büyük boyutlu lenslerle sahip IP kameralar ile uyumludur. Bu, dış mekan IP video gözetimi için güçlü bir IP PTZ çözümü oluşturulmasına imkan sağlar. Ulisse Maxi PTZ'nin sağlam mekanik yapısı ve güçlü motorları, yüksek çalışma stresine, titreşimlere ve sert hava koşullarına dayanacak şekilde maksimum direnç sağlamak için tasarlanmıştır. Ünitede yağmur ve tozu ön camdan temizlemek için bir silecek mevcuttur.


Videotec Başkanı Alessio Grotto şunları söyledi: “Ulisse Maxi'imiz Fujifilm'in SX800'ü ile birleştiğinde, zorlu ve uzun menzilli gözetim gerektiren ortamlarda çalışırken mümkün olan en iyi görüntü kalitesinin elde edilmesini sağlayan bir çözüm oluşturmaktadır."


Kaynak: https://www.videotec.com/en/page_588.php?news=75

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter