Genetec, Stratocast bulut tabanlı VMS için Bosch, MOBOTIX ve EUKLIS kameralarının desteğini duyurdu

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Genetec Stratocast portföyünün genişletilmesi, kullanıcılara kameralarını seçerken esneklik ve seçim özgürlüğü sunuyor.


Genetec Stratocast

Genetec Inc. Microsoft Azure bulut bilişim platformu tarafından desteklenen VSaaS (Video Software as a Service), şimdi Bosch, MOBOTIX ve EUKLIS'in yeni kamera modellerini destekliyor.


Stratocast, genellikle şirket içi gözetim sistemlerinin kurulması ve yönetilmesiyle ilgili masraflar ve karmaşıklıklar olmadan güvenilir ve uygun maliyetli bir video gözetim çözümü ihtiyacı olan işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Stratocast video gözetimini daha küçük alanlara ve uzak konumlara kolayca dağıtmak isteyen kurumsal ve küçük işletme müşterileri için gerçek bir bulut çözümü sunar.

Ayrıca, her şeyi yavaş yavaş buluta geçirirken belirli bir şirket içi depolama ve altyapı donanımını korumak isteyen kullanıcılar için karma bulut dağıtımlarını da destekler.


Stratocast açık mimarisi sayesinde, desteklenen cihazlar portföyü de sürekli genişliyor ve şimdi Axis ve Vivotek'ten yüzlerce model için mevcut desteğin yanı sıra Bosch, EUKLIS ve MOBOTIX kameralarını da destekliyor.

Oktay Yildiz, Product Line Manager - Stratocast, Genetec

“Stratocast'in arkasındaki itici güç, yerel bir köprüye veya kaydediciye gerek kalmadan açık bir mimariye dayanan bulut tabanlı bir video yönetim sistemi sağlamak. Genetec olarak, kullanıcılara bulutta esnek bir çözüm sunmak istiyoruz, böylece kendilerine özgü ihtiyaçları karşılamak için çeşitli kameraları entegre etme esnekliğine sahip olacaklar ”diyor Ürün Müdürü Oktay Yıldız.

"Stratocast ile kullanıcılar, bulut tabanlı bir altyapıya geçebilirler ve potansiyel olarak kamera donanımındaki mevcut yatırımlarından yararlanabilirler veya çeşitli markalardan yeni kameralar kurmayı seçebilirler. ”Kaynak: https://www.genetec.com/about-us/news/press-center/press-releases/genetec-announces-support-of-bosch-mobotix-and-euklis-cameras-for-its-stratocast-cloud-based-vms

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter