Hanwha Milestone platin partneri oldu

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Milestone Systems, Hanwha Techwin'i Platin Teknoloji Ortağı olarak onayladı.


Milestone ve Hanwha Techwin gibi iki önde gelen üretici arasında yüksek düzeyde işbirliğini resmileştiren Milestone Technology Partner Programı, önemli avantajları beraberinde getiriyor. Üç seviyeli programın en yükseği olan “Platinum” seviyesinin temel amacı, son kullanıcıların video gözetim sistemlerinden maksimum değer elde edebilmelerini sağlamaktır.

Hanwha Techwin Europe

Hanwha Techwin Europe Ürün ve Pazarlama Müdürü Uri Guterman, “Milestone tarafından bu şekilde kabul edilmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi. “Platinum İş Ortağı akreditasyonu, sistem entegratörlerine, son kullanıcılar için uygulaması kolay ve kullanımı kolay entegre video izleme çözümleri sağlarken Milestone gibi Video Yönetim Yazılımı (VMS) geliştiricileri ile işbirliği yapma yeteneğimizi yansıtıyor.”

Milestone Platinum Technology Partner“Milestone VMS’sinin mevcut ve aynı zamanda Wisenet kameralarının gelecek nesillerini destekleyebilmesi, diğer üçüncü taraf üreticiler tarafından üretilen cihaz ve sistemlerin yanı sıra uzman analitik uygulamalarla entegre edilebileceği ve izlenebileceği anlamına geliyor.”


Kaynak: https://www.hanwha-security.eu/hanwha-techwin-awarded-milestone-platinum-technology-partner-status/

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter