Hanwha Techwin, ekonomik Wisenet QVGA çözünürlüklü termal modellerini piyasaya sürdü

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Hanwha Techwin, üç yeni uygun fiyatlı ’ Wisenet QVGA çözünürlüklü termal modellerini piyasaya sürdüğünü duyurdu.


Hanwha Wisenet T serisi

Hanwha Techwin Europe’un Ürün ve Pazarlama Müdürü Uri Guterman “Yeni uygun fiyatlı QVGA modellerinin piyasaya sürülmesi bu teknolojinin şimdi sadece yüksek bütçeli, misyon kritik projelerde değil, aynı zamanda neredeyse tüm uygulamalarda kullanılabileceği anlamına geliyor." açıklamasında bulundu.


Temel Özellikleri

Wisenet T serisinin üyeleri olan üç yeni vandalizme dayanıklı termal kameralar 320 x 240 çözünürlüğe kadar görüntüler yakalayabilmektedir.
Tüm son nesil Wisenet T serisi kameralarda olduğu gibi, yeni TNO-3010T, TNO-3020T ve TNO-3030T QVGA Termal kameralar da silah sesleri, patlamalar, çığlıklar ve kırılan cam gibi kritik sesleri tanıyan ses analiz işlevselliğiyle donatılmıştır.


Diğer özelliklere sıcaklık değişimi, şok, nesneleri/insanları algılama, aylak dolaşma ve kamera kurcalama algılaması dahildir.


Dahili Gyro sensörler, bir kameranın rüzgar veya titreşimlerden etkilendiği durumda devreye giren ve daha kararlı görüntülerle sonuçlanan hassas görüntü stabilizasyonu sunar.

İki yönlü ses, hareket algılama ve PTZ’ye devir özellikleri standart olarak sunulur, standart olarak sunulan diğer bir özellikse ağ kesintisi durumunda videonun otomatik olarak kaydedilmesini sağlamak için bir SD/SDHC/SDXC bellek yuvası üzerinden 256 GB’a kadarlık veriyi depolayabilmektedir. 


Kameralar H.265, H.264 veya MJPEG sıkıştırma seçenekleri ve kodlamayı dinamik kontrol eden, kaliteyi ve sıkıştırmayı görüntüdeki harekete göre dengeleyen tamamlayıcı bir sıkıştırma teknolojisi olan WiseStream II’yi sunar. WiseStream II tamamlayıcı sıkıştırma teknolojisi H.265 sıkıştırmayla birleştirildiğinde bant genişliği etkinliği şimdiki H.264 teknolojisiyle karşılaştırıldığında %99’a kadar artırılır.


Üç yeni Wisenet QVGA Termal kameralar şunlardır:


  • Wisenet TNO-3010T: 2,7 mm sabit lens. 0,3 m en az nesne mesafesi

  • Wisenet TNO-3020T: 4,7 mm sabit lens. 1 m en az nesne mesafesi

  • Wisenet TNO-3030T: 13,7 mm sabit lens. 8 m en az nesne mesafesi

Kaynak: www.hanwha-security.eu/tr32 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter