Hanwha Techwin ve Commend İnterkom teknoloji ortaklığı

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Commend İnterkom ve Wisenet WAVE Video Yönetim Yazılım entegrasyonu sayesinde kullanıcılar daha güvenli ortamlar oluştururken, iş süreçlerini de verimli bir şekilde sürdürüp daha fazla durumsal farkındalık sağlayabilecekler.


Commend İnterkom

Commend Advanced Security iletişim terminalleri sınırlı bir alana erişim isteyen bir kişinin kimliğini görsel olarak doğrulama gibi günlük faaliyetler için kullanımın yanı sıra , acil durum çağrısı veya bir sensör tetiklenmesi gibi alarm olaylarını Wisenet WAVE video yönetim yazılımına göndermek üzere yapılandırılabilir.

Alarm olayı, ilgikili kameralar tarafından çekilen görüntülerle birlikte bir Wisenet WAVE kontrol odası monitöründe anında görüntülenir, bu şekilde operatörlerin görüşmeyi yapan kişinin kimliğini görsel olarak doğrulamasını ve ardından en uygun işlemi yapmasına yardımcı olur.


Commend interkom istasyonları ayrıca Wisenet kameraların tetiklediği alarm olaylarını alabilir ve ilgili alarm senaryosunu çalıştırabilir. Örneğin, normal çalışma saatleri dışında kameralar tarafından giriş noktasında bir araç veya kişi tespit edildiğinde otomatik çağrı veya anons başlatılabilir.


Kaynak: https://www.hanwha-security.eu/commend-and-hanwha-techwin-technology-partnership/

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter