Hanwha, Wave VMS'nin yeni sürümünü duyurdu

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Wisenet WAVE Video Yönetim Yazılımının 4.0 versiyonu ile kullanıcı deneyimi, birlikte çalışabilirlik ve siber güvenlik özelliklerini geliştiriyor.


Wisenet WAVE 4.0


Kullanıcı deneyimini, birlikte çalışabilirliği ve siber güvenliği geliştirmek için tasarlanan çok sayıda yeni özelliğe sahip Wisenet WAVE 4.0, yüksek kullanılabilirlik sağlayan ve 100'e kadar sunucunun tek bir sistemde birleştirilmesine olanak tanıyarak ölçeklenebilir kurulumları destekleyen gelişmiş bir sistem mimarisine sahiptir.


Wisenet WAVE 4.0

Kullanıcı Dostu


Wisenet WAVE 4.0, WAVE Sync'e kayıtlı sistemlerin çevrimiçi bir gösterge panosundan birleştirilmesini mümkün kılar böylece uzak kurulumları tek bir merkezden yönetmek için Port Yönlendirme gereksinimini ortadan kaldırır.Wisenet WAVE kullanıcı arayüzünün kapsamlı güncellemesi ile birlikte artık hareket algılama, yer imleri, etkinlikler ve nesneler için sekmelerin yanı sıra ilgili sekmeleri aramak ve filtrelemek için hızlı ve kolay yöntemler içeren yenilenmiş bildirimler panelini içerir.


Yeni özellikler arasında, bir olay gerçekleştiğinde otomatik olarak açılacak olan önceden tanımlanmış bir ekran düzeni mevcuttur. WAVE 4.0 ayrıca, Wisenet kameralarda çalışan kuyruk yönetimi analitiklerini, Wisenet X Plus serisi kameralardaki şok algılama ve Wisenet termal kameralardaki sıcaklık değişimi algılama desteğini sunuyor.


En yeni nesil Wisenet kameraların yönetimi de, operatörlerin PTZ'yi uzaktan kontrol etme ve motorlu değişken odaklı lenslere sahip Wisenet modellerinin odaklama işlevlerini uzaktan kontrol etmelerini sağlayarak geliştirilmiştir.


Operatörler artık aksiyon kameralar, giyilebilir kameralar ve dronlar tarafından yakalanan çevrimdışı video dosyalarını alabilir, bunları sanal kamera olarak ilişkilendirerek, sisteme bağlı diğer kameraların çektiği video ile aynı şekilde yönetilebilirler.


Arttırılmış güvenlik


Yüksek güvenlikli uygulamalar için Wisenet WAVE 4.0, sistemin yalnızca HTTPS kullanmasını ve video trafiğini şifrelemesini sağlayacak şekilde yapılandırılırken, .nov ve .exe biçimleri için bir şifre koruması seçeneği eklenmiştir.


Meta Veri SDK ve Eklentileri - WAVE 4.0'ı destekleyen yeni bir yazılım geliştirme seti (SDK), akıllı üçüncü taraf sistemlerin ve cihazların hızlı bir şekilde entegrasyonunu sağlar. Yapay zeka (AI), nesne tanıma ve otomasyona odaklanan derin öğrenme odaklı bilgisayarlı görme uygulamaları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü taraf sistem veya uygulama için tasarlanmış kapsamlı bir özellik seti içerir.


Geliştiriciler Meta Veri SDK'sını kullanarak, niteliklere göre meta veri arama, zaman aralığı veya ilgi bölgesi, canlı videodaki nesne ve kameraya özel video analitiği ayarları dahil olmak üzere önemli yeni özelliklerden yararlanan eklentiler oluşturabilirler.


WAVE 4.0'ın lansmanını yapan Hanwha Techwin Europe Ürün ve Pazarlama Müdürü Uri Guterman “Yeni özellikler, kullanıcıların video gözetim sistemlerinden maksimum faydayı elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. SDK, WAVE'nin kullanıcıların AI gibi yeni teknolojilerden faydalanmalarını sağlama konusunda geleceğe hazır olduğunun göstergesidir” dedi.


Kaynak: https://www.hanwha-security.eu/introducing-wisenet-wave-4-0-vms/
0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter