Hikvision ISO 28000: 2007 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasını aldı

En son güncellendiği tarih: Oca 16

ISO 28000: 2007 sertifikası, şirketin tedarik zinciri güvenliğini daha da güçlendirildiğine işaret ediyor.


ISO 28000:2007

ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi standardı, tedarik zincirinin genel performansını iyileştirmek amacıyla işletmelerin tedarik zinciri güvenlik yönetiminin standardizasyonu için ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir. Standart, tedarik zincirindeki potansiyel güvenlik tehditlerini ele almak için riskleri belirlemek, kontrolleri gerçekleştirmek ve riskleri azaltmak için Plan-Do-Check-Action (PDCA) işletim modeline dayanmaktadır.


Hikvision, sermaye güvenliği, finansal güvenlik, lojistik güvenliği, üretim güvenliği, personel güvenliği ve saha güvenliğine odaklanarak müşteri talebi, tasarım ve geliştirme, üretim, hizmet sunumu ve nakliye yönetimi süreçlerini kapsayan bir Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetim Sistemi kurdu.


Şirket, ürün kalitesini, müşteri memnuniyetini, sürdürülebilirliği ve sosyal değeri daha da artırmak için tedarik zinciri yönetimi uygulamasının geliştirilmesine odaklanmaya devam edecektir.


Kaynak: https://www.hikvision.com/en/Press/Press-Releases/Corporate-News/Hikvision-Achieves-ISO-28000-2007-Supply-Chain-Security-Management-System-Certification

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter