Milestone EMEA 2019 organizasyonu ve yeni Kanal Satış Direktörü Jos Beernink

En son güncellendiği tarih: 21 Ağu 2019


Milestone EMEA 2019 organizasyonu

Jos Beernink, en son Genetec'te Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesi Satış Başkan Yardımcılığı (VP EMEA) görevindeydi. Daha önce Honeywell, ADI, Samsung ve Tech Data'daki pozisyonlarıyla zengin bir kanal ve endüstri deneyimine de sahip.


“ Video Yönetim Yazılımı (VMS) alanında dünyadaki operasyonları ve iş ortakları ile pazar lideri Milestone'da yeni ve harika bir maceraya atılmak için heyecanlıyım. Binlerce ortağımızdan oluşan Milestone topluluğuna katılmak, toplumumuzda güvenliği, verimliliği ve refahı artırmak büyük bir onur ve ayrıcalıktır.

Milestone'un geleceğini harika iş arkadaşlarıyla birlikte inşa etmek için bu fantastik fırsatı sabırsızlıkla bekliyorum "diyor Jos.


Jos Beernink ataması, Ocak ayında açıklanan ve perakende, ulaşım ve güvenli şehirler gibi dikey alanlarda Milestone Systems topluluğunun büyümesine yardım etmeyi amaçlayan yeni EMEA organizasyonunun bir parçası. Milestone'nun yeni EMEA organizasyonunun üç özel satış alanı ve güçlü bir konsolide satış ve teknoloji operasyonu mevcut.  • EMEA Kanal Satışları dört yeni satış bölgesine bölünecek; Kuzey, Orta ve Güney Avrupa, Orta Doğu ve Afrika. Neil Killick Kuzey Avrupa’yı yönetecek (İngiltere, İrlanda ve İskandinav). Michael Fontaine, Orta Avrupa'ya başkanlık edecek (DACH ve Benelux). Alberto Bruschi Güney Avrupa'ya (Fransa, İtalya ve İberya) başkanlık edecek. Amine Sadi, Orta Doğu ve Afrika'yı yönetecek.

  • EMEA Dağıtım ve Gelişmekte Olan Pazarlar, Milestone Systems’in gelişmekte olan bölgelerini kapsayacak ve ilişkileri güçlendirmek ve daha fazla değer yaratmak için pan-EMEA distribütörlerini seçecek. Yerel distribütörler ilgili ülkelerden yönetilmeye devam edecek. EMEA Dağıtım ve Gelişmekte Olan Piyasalar direktörü Anders Johansson'dur.

  • Topluluk Satışları ve İş Geliştirme, son kullanıcı uzmanlarının, özelleştirilmiş geliştirme, teknoloji ortaklıkları ve kilit hesapların yer alacağı uzman ve stratejik satışlara odaklanan yeni bir EMEA departmanıdır. Christian Ringler yeni EMEA Topluluk Satışları ve İş Geliştirme direktörüdür.

  • EMEA Satış ve Teknoloji Operasyonları Milestone Systems’in operasyonları için mükemmeliyet merkezi olacak ve müşteriler ve ortaklar çevresinde destekleyici faaliyetlerde bulunacak. EMEA Satış ve Teknoloji Operasyonları direktörü Line Hjardemaal’dır.


Kaynak: https://www.milestonesys.com/newsletters/distributor2/emea/2019/june/emea-channel-sales-director/

https://www.milestonesys.com/press-releases/2019-01-18-milestone-systems-strengthens-its-emea-organization/

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter