Milestone Systems, Çalışan, Organizasyon ve Saha Operasyonları için yeni Başkan Yardımcısını atadı

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Yeni Başkan Yardımcısı, küresel çalışan girişimlerini yükseltip organizasyonel gelişimi yönlendirecek.Milestone Systems’ın Çalışan, Organizasyon ve Saha Operasyonları ekibi, organizasyonel gelişim, yetenek yönetimi, performans yönetimi, işveren markalaşması ve işe alım, İK yönetimi ve işe alım süreçlerinden sorumludur.


Yeni Başkan Yardımcısı olarak, Ditte Høyrup-Myhre, Milestone Systems’in Önce Çalışan hedefinde, kültürel şekillendirme programını, çalışan deneyimini ve çalışma yöntemlerini yönetmenin yanı sıra, inovasyon kapasitesini ve kabiliyetini artıracak birçok kritik Çalışan ve Organizasyon girişimini denetleyecek.


Tüm inisiyatifler, şirketin inovasyon kapasitesini yüzde 45 arttırmak amacıyla Milestone Systems’in genel ticari büyüme stratejisinden kaynaklanıyor.


Ditte Høyrup-Myhre'in yöneteceği bir diğer önemli girişim, Milestone Systems’in performans yönetimini daha da geliştirmek olacak.


Tüm girişimler organizasyonun daha iyi ölçeklenmesini, daha hızlı inovasyonu ve daha fazla yetenek kazanmasını amaçlamaktadır.


Kaynak: https://www.milestonesys.com/press-releases/191023-milestone-systems-appoints-new-vice-president-for-people-organization-site-operations/


0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter