Milestone Systems, yeni Araştırma ve Geliştirme Başkan Yardımcısını atadı

En son güncellendiği tarih: 21 Ağu 2019

IP video yönetim yazılım sektörünün (VMS) açık platform şirketi Milestone Systems, yeni araştırma ve geliştirme başkan yardımcısı olarak Tom Bjerre'yi duyurdu. Tom, Milestone Systems’in video yönetim yazılımının planlaması, geliştirilmesi, test edilmesi ve yayınlanmasının yanında Kopenhag, Barselona ve Sofya’daki çalışanlarını da denetleyecek.

Tom Bjerre, Milestone Systems

Tom Bjerre’nin öncelikli görevlerinden biri, Milestone Systems’in geliştirme kapasitesini% 45 arttırmak için yatırım getirisini sağlamak ve şirketin akıllı çözümler için pazar talebini karşılamak için benzersiz yenilikler yaratma yeteneğini pekiştirmektir. Yatırım, derin sürücü(driver) cihaz entegrasyonu, gelişmiş video oluşturma (rendering), IoT ve meta veri kaynakları, Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) platformu, çevrimiçi hizmetler, gelişmiş veri yönetimi alanlarındaki geliştirme kapasitesini kapsar.


Tom Bjerre, Milestone Systems’in bulut stratejisinde, müşterilerin ihtiyaçlarına ve pazarın olgunluk düzeyine uyacak şekilde şirket içi ve bulut çözümlerini birleştiren hibrit çözümler sunacak olan bulut stratejisini gerçekleştirmede de önemli bir rol oynayacak.


Kaynak: https://www.milestonesys.com/press-releases/20190515-milestone-systems-appoints-new-vp-rd/

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter