OnGuard Versiyon 7.6 - Birleşik, Mobil, Siber Güvenli ve Bulut tabanlı

En son güncellendiği tarih: Oca 16

OnGuard® sürüm 7.6'daki kapsamlı geliştirmeler daha ölçeklenebilir, erişilebilir ve bulut uyumlu bir kurumsal güvenlik platformu oluşturur. Sürüm 7.6 ayrıca BT uyumluluğu, siber güvenlik, okuyucu ve kart teknolojisi ve tarayıcı istemcisi kullanılabilirliği gibi temel işlemleri de zenginleştirir.

Geliştirilmiş işletilebilirlik

Sistem mimarisi, yönetim ve yerleşik ağ bağlantısı sunan esnek yeni kapı I / O Modülü optimizasyonuna yapılan yatırımlar, dağıtım işlemini kolaylaştırır, güvenilirliği artırır ve hem sistem yöneticileri hem de son kullanıcılar için rahatlığı arttırır.Genişletilmiş bulut seçenekleri

OnGuard Cloud Edition, Amazon Web Services®'de (AWS) önceden yapılandırılmış bir OnGuard sürümü sağlayarak bulut dağıtım seçeneklerini genişleterek, kurulum süresini ve sunucu bakım gereksinimlerini azaltan ölçeklenebilir bilgi işlem kaynaklarına isteğe bağlı erişim sunar.


Gelişmiş siber güvenlik

OnGuard 7.6, sisteminizin siber güvenlik duruşunu artırmak için önemli tavsiyeler sunan bir OnGuard 7.6 Hardening Kılavuzu'na ek olarak, tüm e-posta ve tarayıcı istemcisi iletişimini şifrelemek için TLS 1.2 protokolünün kullanılmasını içerir.


Geliştirilmiş mobilite

Yenilikçi özellikler, genişletilmiş tarayıcı desteği, OnGuard web tabanlı istemcilerin ve modüllerin kullanılabilirlik iyileştirmeleri, alarmları izleyen, erişim isteklerini doğrulayan ve ziyaretçi ağırlayan son kullanıcılar için kullanım kolaylığı, sezgisel kullanım ve kolaylık sağlar.


Optimize edilmiş ziyaretçi yönetimi çözümü

OnGuard 7.6 yeni nesil ziyaretçi yönetimi paketi, mobil kullanımdan masaüstüne, benzersiz bir kullanım kolaylığı, mobilite ve çeşitli cihazlarda kesintisiz entegrasyon sağlar. Sezgisel ve esnek olan ziyaretçi yönetimi paketi, tam bir konsiyerj ziyaretçi deneyiminden, ziyaretçilerin kendi kendine hizmet edebileceği bir lobiye kadar bir müşteri tercihleri yelpazesini tanır ve yanıtlar.


Kaynak: https://www.lenel.com/

13 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter