Onlock akıllı kapı ve mobilya kilidi

Onlock akıllı kapı ve mobilya kilidi anahtarsız bir yaşamın konforunu sürmenizi sağlıyor.Faydaları:


Daha kolay ev kiralama

Kısa süreli ev kiralamalarda (Airbnb, Sahibinden.com, Hemenkiralik.com gibi) anahtarınızı misafirinizle mobil uygulamamız üzerinden kolayca paylaşmanızı sağlar. Evinizde misafirin kalacağı tarihleri belirleyip sadece bu süre içerisinde anahtarın kullanılabilmesine imkan verir. Zaman ve mekan kısıtı yaşamadan dilediğiniz gibi evinizi kiralamanızı sağlar.


Güvenli Bakıcı ve Gündelikçi

Gündelikçi, Çocuk bakıcısı, Hemşire, yada Temizlikçi gibi evinize dışarıdan yardıma gelen çalışanlara anahtarınızı emanet etmek zorunda kalmadan Onlock ile anahtarınızı güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Onlock anahtarın kopyalanma riskini de ortadan kaldırır. Her temizlikçi ile kapı göbeği değiştirmeye gerek kalmaz.

Üstelik ne zaman girip çıktığını kontrol edebilir. Sadece belirli günler yada saatlerde anahtarı kullanmasına izin verebilirsiniz.


Emlakçı ve Ev Satıcılarına Büyük Kolaylık

Emlakçılar her gün yüzlerce anahtarla uğraşır, üstelik kaybolma ve karıştırma riskiyle karşılaşırlar. Her müşteriye evi göstermek için doğru anahtarı, doğru zamanda, doğru yere ulaştırması gerekir.

Satışa çıkarılan her eve takacağı Onlock Akıllı Kilit ile eve ait anahtara ihtiyaç duymadan, kolayca kapıyı açabilir ve müşterilerine evi rahatça gösterebilir. Üstelik online kanallardan yapılan satışlarda müşterilere uzaktan kapıyı açarak, yanlarına gitmeden evi gezdirebilir.


Kapınızı Arkadaşlarınıza ve Ailenize Açın

Ailenizi, arkadaşlarınızı kısacası sevdiklerinizi kapıda boş yere bekletmeyin. Mobil uygulama üzerinden uzaktan tek tuşla kilidinizi açıp ve içeri girmelerini sağlayabilirsiniz.


Daha fazla bilgi için: http://onlock.io/tr/anasayfa/

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter