Transom Capital Group Pelco'yu satın aldı

En son güncellendiği tarih: 21 Ağu 2019

Operasyon odaklı bir özel sermaye şirketi olan Transom Capital Group (Transom), video gözetim çözümleri sağlayıcısı olan Pelco'yu Schneider Electric'ten devraldığını açıkladı.

Transom Capital Group - Pelco


Transom Capital Group'un Yönetici Ortağı Russ Roenick, “Çoğu güvenlik endüstrisi uzmanının bildiği gibi, Pelco video gözetim alanının öncülerinden biridir. Video güvenliğinde yeni atılımları yaratma yolculuğu bugün Pelco'ya yaptığımız yatırımla başlıyor. Son birkaç yıl içerisinde, şirketi yenilikçi donanım, yazılım ve hizmet çözümleriyle dijitalleşmeyi kavrayan bir güvenlik liderine dönüştürmek için yapılan çalışmaların neredeyse tamamlanmış olduğuna inanıyor ve uzun yıllar boyunca iş hacmimizi büyütmek için yönetimle ortak olmaktan heyecan duyuyoruz."


Pelco CEO'su Jean-Marc Theolier, "Potansiyel iş ortaklarını araştırırken, birincil hedefimiz Pelco'nun mirasını takdir eden bir şirketle çalışmak ve mevcut iş stratejimizi ve büyüme planımızı desteklemekti.

Transom, Pelco'nun uçtan uca çözüm sağlayıcılığına inanıyor ve bu yönde devam etmemizi teşvik ediyor! Transom ile çalışmak, iş ortaklarımıza en iyi şekilde hizmet etmek ve yenilikçi çözümler geliştirmek için heyecanlıyız."


Transom (www.transomcap.com), yönetimi altındaki varlıklarda 500 milyon doların üzerinde bir değere sahip, operasyon odaklı lider bir özel sermaye şirketidir.

Firmanın, sermaye erişimi ve kanıtlanmış ARMOR Değer Yaratma Süreci, yönetimin endüstri uzmanlığıyla birleşerek, iyileştirilmiş operasyonel verimlilik, kayda değer büyüme, kültürel dönüşüm ve genel olarak belirgin sonuçlar elde etmesini sağlamaktadır. Transom, Los Angeles, Kaliforniya merkezlidir.


Kaynak: https://www.prnewswire.com/news-releases/transom-capital-group-acquires-pelco-inc-300857992.html?tc=eml_cleartime

  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter