Video duvarı ile konuşun

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Barco WallConnect yazılımı, video duvar yönetimini kolay ve sezgisel hale getiriyor.


Barco UniSee

Büyük bir video duvarı düşünüldüğünde, ekran panellerinin kendisi genellikle tartışma konusudur. En çok sorulan sorular arasında: “Ne kadar parlaklık getiriyor”, “Ne kadar renk var” ve “Ekranlar arası boşluk nedir”. Bununla birlikte, toplam deneyim, daha çok anonim video duvar yönetim yazılımına da bağlıdır. Barco’nun video duvarı yönetim yazılımı WallConnect’in yeni nesli, bu noktada gerçekten fark yaratıyor.


WallConnect, yalnızca büyük video duvarını ayarlamanıza ve yapılandırmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda tüm ekranların zaman içinde mükemmel bir görüntü göstermesini sağlar (Barco'nun ünlü Sense X otomatik parlaklık ve renk kalibrasyon sistemi dahil) ve Gerektiğinde ayarları zamanlayın (örneğin göz yorgunluğunu önlemek için Gece Moduna geçerek).

Yeni nesil WallConnect sıfırdan yeniden yazılmıştır ve şimdi kullanıcı deneyimini artıran yepyeni bir Kullanıcı Arayüzü (UI) sağlar. Kurulum sihirbazının kullanımı son derece kolaydır ve kullanıcıları tüm süreç boyunca yönlendirecektir.


Optimum bir deneyim hedefliyoruz


Barco Ürün Müdürü Jay Badvel, “WallConnect yazılımını tamamen yeniden yazarak hem kurulum yapanlar hem de kullanıcılar için en uygun deneyimi sunmayı hedefledik” diyor.

“Adım adım sihirbaz, yükleyiciyi tüm süreç boyunca çok sezgisel bir şekilde yönlendirir. Yazılımı kullanmak için herhangi bir eğitim gerekmez. Ayrıca, sıkı bir güvenlik politikası izleyerek yazılımın kullanımı daha kullanıcı dostu hale getirilmiştir. Yenilenen yazılımın müşterilerimize büyük katma değer sağladığına inanıyoruz. ”


Kaynak: https://www.barco.com/en/news/2019-09-17-wallconnect-next-generation

0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter