Wisenet WAVE, Bluebox Video Wall denetleyicileriyle entegre edildi

En son güncellendiği tarih: Şub 25

BlueBox Video ve Hanwha Techwin arasında kurulan teknoloji ortaklığı, Wisenet Full HD ultra yüksek çözünürlüklü 4K ve 360 derece balık göz kameraların yakaladığı görüntülerin şimdi bir video duvarında ve aynı zamanda bir masaüstü bilgisayar monitöründe uygun maliyetli bir şekilde görüntülenebileceği anlamına gelmektedir.


Wisenet WAVE, Bluebox Video Wall denetleyicileri

Wisenet WAVE Video Yönetim Yazılımının (VMS) BlueBox tarafından üretilen profesyonel kalitede video duvarı denetleyicileriyle başarıyla entegrasyonu; eğitim kampüsleri, konaklama, ulaşım ve inşaat ve aynı zamanda acil hizmetler dahil çok çeşitli uygulamaları için uygun maliyetli bir kontrol odası çözümü sunar.


Düşük güç, yüksek performans

Bluebox Video Wall denetleyicileri

BlueBox yelpazesindeki üç uygulamayla kontrol odalarının her iki Gerçek ve Yüksek Çözünürlüklü çıkış modellerindeki video duvarı yapılandırmalarını seçme olasılıkları vardır. Bir kurulum sihirbazının yardımıyla işlem kolaylaştırılır.


2U ve 3U rafa monte biçim faktörleri aygıtın kapladığı yeri minimize ederken toplam sahip olma maliyeti yaklaşık 120 watt olan tipik güç tüketimiyle daha da azalmaktadır.


Değerlendirme


“BlueBox denetleyicilerini test etme işleminin kapsamlı bir değerlendirmesinden sonra ürün yönetimimiz, kontrol odalarına sağlam ve uygun fiyatlı bir video duvarı çözümü sağlamak isteyen sistem entegratörlerine güvenle önerebileceğimiz sonucuna geldiler,” diyen Hanwha Techwin Europe için Ürün ve Pazarlama Müdürü Uri Guterman sözlerine şunları da ekledi: “Bunun sonucunda biz VMS’miz ile video duvarı denetleyicileri arasında saydam etkileşimi temin eden basit bir Wisenet WAVE hızlandırılmış eklenti geliştirmek için BlueBox teknik ekibiyle yakın olarak birlikte çalıştık.”


BlueBox Video’dan Richard Lince bu konuda şunları söyledi: “Video duvarı sektöründe geçirdiğimiz 25 yıldan sonra daha güçlü, daha uygun maliyetli ve daha kolaylaştırılmış bir gözetim çözümü bilmiyoruz. İstemci WAVE uygulamasıyla operatörler doğrudan video akışlarını, balıkgözü çarpıklık giderme parametrelerini ve arşivlenmiş video içeriğini tüm video duvarında gerçek zamanlı olarak doğrudan kontrol edebilirler.”


Hanwha Techwin hakkında daha fazla bilgi için: www.hanwha-security.eu


0 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter