Yeni MOBOTIX Çözüm Platformu Yapay Zeka ve Derin Öğrenme ile standartları belirliyor

En son güncellendiği tarih: Oca 16

Mobotix Yeni açık çözüm platformu (Mobotix 7) ve bu platformu kullanan M73 kamerasını tanıttı.


Yapay zeka ve derin öğrenmeye dayanan uygulama çözümleri ile desteklenen yeni nesil video kameralar yalnızca sınırsız bir işlevsellik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda geleneksel video güvenliğinin ötesinde yeni olanaklar da sunuyor.


Bu, siber güvenlik ve veri güvenliğinin yüksek önceliğe sahip olmaya devam etmesi nedeniyle Mobotix sistemlerinin tamamen güvenilir kalması anlamına geliyor.


Mobotix’in Baş Teknoloji Yöneticisi Hartmut Sprave " Mobotix 7, derin öğrenme modüllerine dayanan güçlü, merkezi olmayan ve güvenli bir modüler IoT-video sistemidir ve akıllı video teknolojisi için yeni standartlar getirmektedir. Donanım ve yazılımlarımız Almanya'da üretilmektedir ve özel kamera uygulamaları, Mobotix 7'yi genişletmek için sınırsız olanaklar sunmaktadır. Bu, sayısız IoT işleminde devrim yaratacak - sadece bizim için değil, aynı zamanda çeşitli pazarlardaki teknoloji ortaklarımız ve müşterilerimiz için.” açıklamasında bulundu.

Hartmut Sprave “İş ortaklarımızla birlikte, olayları öngörmeye yardımcı olmak ve çevreyi, binaları, sistemleri, insanları veya hayvanları korumak için etkili önlemlerin alınmasını kolaylaştırmak için yapay zeka ve derin öğrenmeye dayalı çok sayıda başka çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz” dedi.


Kaynak: https://www.mobotix.com/en/node/13802


10 görüntüleme
  • LinkedIn
  • youtube
  • Facebook
  • Beyaz Instagram Simge
  • twitter